جمعه , دی ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / تربیت فرزند / روانشناسی / افسردگی در کمین خانم ها
افسردگی در کمین خانم ها

افسردگی در کمین خانم ها

این موضوع را جدی بگیرید که افسردگی در کمین خانم ها است. خیلی از کارشناسان و علم روانشناسی افسردگی را بیماری خاموش مینامند که اتفاقا تعبیر درستی هم میباشد. افسردگی همان بیماری و اختلال روحی روانی است که تعداد بسیار زیادی از ما را مبتلا کرده و خودمان آن را انکار میکنیم.

اما بیشتر از مردان افسردگی در کمین خانم ها میباشد.

افسردگی در کمین خانم ها است

با سایت یکدانه همراه باشید.

شاید به نظر برسد که مردها به دلیل روحیات قوی دچار افسردگی نمیشوند اما اینطور نیست آنها به هر شکلی که باید در معرض انواع افسردگی هستند اما خانم ها بیشتر در موقعیت ها مستعد افسردگی قرار دارند آنها به دلایل روحی و حتی جسمانی دچار افسردگی میشوند که باید به این موضوع به عنوان تهدیدی جدی و البته همیشگی نگاه کنند.

علائم افسردگی در زنان بسیار زیاد میباشد اما همه آنها بارز و آشکار نیستند، افسردگی زنان اقسام مختلفی دارد که از بین آنها میتوان به افسردگی زنان خانه دار نیز اشاره کرد.

خانم ها به طور کل دارای روحیات لطیفی هستند، آنها بر عکس آقاان خواسته های خود را به طور عیان بیان نمیکنند و توقع دارند همسر و یارشان خود آنها را بفهمد و در دستیابی به آنها کمکش کنند.

چرا خانم ها افسرده میشوند؟

افسردگی در خانم ها دلایل گوناگونی میتواند داشته باشید.

یکی از بارزترین دلایل افسردگی در میان خانم ها عدم توجه است

خانم ها تشنه توجه هستند مخصوصا از طرف کسی که به او علاقه دارند اگر آنها دیده نشوند زندگی برایشان سخت و تیره میشود و افسردگی به سراغ آنها میاید.

حتما بخوانید: آشنایی با داروهای روانپزشکی

به طور کلی دلایل زیادی برای بروز افسردگی وجود دارد. یک دیگر از این دلایل عدم تنوع میباشد.

خانم ها نیاز به ایجاد تنوع در سبک زندگی دارند هر چند که این تنوع کوچک و جزعی باشد اما باز باید اتفاق بیفتد.

لباسی زیبا و رنگین، ملاقات های عاشقانه، تنوع در چیدمان وسایل خانه، و خیلی موارد کوچک و جرئی میتواند زندگی آنها را نو کند، میتواند به آنها امید و انگیزه زیادی بدهد تا زندگی پر انرژی و زیبا تری را پیش بگیرند.

اگر به خودتان به عنوان یک زن اهمیت میدهید باید به این نکات تجه کنید، باید حتما به وضع ظاهریتان برسید و نگذارید تا درگیر روزمرگی شودید، اگر خانه دار هستید کارهای جدیدی انجام دهید که میتوانند برایتان تنوع ایجاد کنند.

افسردگی زنان خانه دار یکی از اتفاقات متداولی است که برای زنان ایران زمین اتفاق میافتد و آنها را مورد آسیب قرار میدهد.

همچنین افسردگی بعد از زایمان هم در تمامی خانم ها در سراسر جهان متداول میباشد.

خانم های خانه دار معمولا به دلیل عدم تنوع در سبک زندگی و محیط بسته روزانه که در آن زندگی میکنند بسیار زیاد درگیر انواع افسردگی میشوند که در کل به همه آنها افسردگی خانم های خانه دار میگویند.

این افسردگی بسیار بسیار خطرناک است و به دلیل ماهیت و نقش موثر خانم ها در زندگی میتواند دیگر اعضای خانواده را نی مورد آسیب های جدی قرار دهد.

در هر صورت اگر خانم هستید به فکر سلامتی خود باشید، اگر مردی هستید که به سلامت همسرتان اهمیت میدهید باید به این موضوع فکر کنید که در کنار دیگر توجهات و رسیدگی ها باید به همسر عزیزتان هم فکر کنید و وی را مورد توجه و محبت خود قرار دهید چون افسردگی در کمین خانم ها میباشد.

موفق و پاینده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *